509 241 309

Sprzątanie specjalistyczne Wrocław

Sprzątanie specjalistyczne Wrocław

Sprzątanie specjalistyczne we Wrocławiu

Szukasz firmy, która zajmuje się specjalistycznym sprzątaniem we Wrocławiu? Zależy Ci na pełnym profesjonalizmie, dokładności oraz rzetelności? Do tego liczy się dla Ciebie terminowość i doświadczenie? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić!

Sprzątanie mieszkania na medal

W naszej ofercie znajdziesz, takie usługi jak: kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań, pranie, prasowanie, układanie i organizowanie rzeczy w szafkach, mycie okien, pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerek, czyszczenie i konserwacja mebli, nakładanie warstw ochronnych na posadzki kamienne i PCV, sprzątanie terenów zewnętrznych oraz drobne prace ogrodnicze, a także odśnieżanie.

Idealny porządek w Twoim biurze

Dodatkowe oferujemy specjalistyczne sprzątanie biur na terenie Wrocławia. W zakres naszych obowiązków wchodzi: sprzątanie hal, powierzchni biurowych oraz magazynowych, konserwacja posadzek, mycie okien, sprzątanie po remontach i przeprowadzkach, pranie wykładzin i tapicerek, a także prace na zewnątrz.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem – działamy na rynku od 16 lat! Stawiamy na indywidualne podejście do klientów, dobór usług do potrzeb, a także na jakość wykonywanej pracy. Specjalizujemy się w eko-sprzątaniu, co oznacza dobór naturalnych środków czystości, które nie są szkodliwe dla Twojego zdrowia. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

 

Zapoznaj się z naszą ofertą dla zarządców, spółdzielni i firm deweloperskich oraz ofertą sprzątania ekologicznego.