509 241 309

Sprzątanie hal Wrocław

Sprzątanie hal Wrocław

Sprzątanie hal we Wrocławiu

Potrzebujesz doświadczonej ekipy, która zajmuje się sprzątaniem hal we Wrocławiu? Liczy się dla Ciebie rzetelność i najwyższa jakość usług? Mamy to! Nasza firma odznacza się szesnastoletnim doświadczeniem, wyspecjalizowanym zespołem oraz innowacyjnym podejściem do wykonywanej pracy.

Jakie usługi oferujemy?

Proponujemy naszym klientom zarówno codzienne, okresowe, jak i jednorazowe sprzątanie hal we Wrocławiu. Dodatkowo oferujemy konserwację posadzek kamiennych, z gresu, terakoty i PCV, sprzątanie zaplecza oraz garażów, mycie okien, pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerek, konserwację oraz czyszczenie tapicerek skórzanych i mebli oraz prace zewnętrzne: odśnieżanie, drobne prace ogrodowe i sprzątanie.

Firma do zadań specjalnych!

Jeśli chcesz nawiązać współpracę z firmą, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, szkoli swoich pracowników, stawia na najwyższej jakości produkty i sprzęty to jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszych usług. Bardzo istotne jest to, że używamy eko produktów, które nie są szkodliwe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Zapoznaj się z naszą ofertą dla zarządców, spółdzielni i firm deweloperskich oraz ofertą sprzątania ekologicznego.