509 241 309

O nas

Chcesz zlecić sprzątanie mieszkania, domu lub firmy we Wrocławiu? Przewertuj lokalną prasę i Internet. Bez większego wysiłku trafisz na dziesiątki „najlepszych” ofert. Dlaczego mówimy o tym tak otwarcie? Bo nie boimy się konkurencji!

Firma sprzątająca Wrocław? MARIETTA!

Jeśli:

  • zależy Ci na lśniącej, pachnącej i higienicznej czystości w Twoim domu, mieszkaniu, biurze lub nieruchomości, którą zarządzasz,
  • chcesz mieć pewność, że firma sprzątająca wykona zlecone przez Ciebie usługi porządkowe rzetelnie, uczciwie i terminowo,
  • troszczysz się o zdrowie rodziny i bliskich, lokatorów, najemców nieruchomości lub współpracowników oraz naturalne środowisko.

Zadzwoń: 509 241 309 lub napisz: biuro@sprzatanie-wroclaw.pl

Zamów eko-sprzątanie i przekonaj się bez ryzyka, że porządek to nasza specjalność!

Od 16 lat fachowo i skutecznie sprzątamy domy, mieszkania, firmy, hale, budynki, tereny zewnętrzne we Wrocławiu i okolicach.

  • Dysponujemy sprzętem i środkami czystości wysokiej jakości, które gwarantują realizację zleceń na najwyższym poziomie.
  • Solidność usług, elastyczność oferty, tempo i cennik prac wprawiają naszych klientów w zachwyt – przeczytaj referencje.
  • Porządek mamy we krwi, dlatego z pasją przywracamy nieskazitelnie czyste piękno powierzanym nam wnętrzom i przestrzeniom.
  • Wykonujemy sprzątanie specjalistyczne.

Poradnik Marietty

Marieta Mekhakyan

Strażniczką jakości świadczonych przez naszą firmę usług porządkowych we Wrocławiu jest Marieta Mekhakyan – „perfekcyjna pani domu” z urodzenia. W Armenii, skąd pochodzi, gościnność to podstawa. Wymaga od gospodyni, by ta była gotowa przyjąć gości o każdej porze. Dlatego dom stale musi błyszczeć! Marieta ma na to skuteczne sposoby! Jako koordynatorka z mianowania (z wykształcenia ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w księgowości) i pedantka z natury rozplanowuje zakres i przebieg sprzątania, odpowiada za kontrolę jego efektów oraz szkoli pracowników. Dba o mądre rozplanowanie budżetu klienta.

Jej surowe kryteria stanowią gwarancję najwyższej jakości usług porządkowych we Wrocławiu. Bezkompromisowa wobec nieładu i zabrudzeń, równie mocno zaangażowana w realizację każdego ze zleceń, skrupulatna i systematyczna, zjednuje zaufanie klientów dla naszej oferty. Energiczna, komunikatywna, serdeczna i otwarta zaskarbia ich sympatię, czego dowodzą zgromadzone referencje.

MARIETTA Usługi Porządkowe

Sprzątanie mieszkań, domów, firm, biur. Sprzątanie ekologiczne Wrocław.