509 241 309

Dezynfekcja

DEZYNFEKCJA BIUR, FIRM I HAL WE WROCŁAWIU

Dezynfekcja metodą zamgławiania i ozonowania

Do dezynfekcji i dezynsekcji firm, biur, hal we Wrocławiu i okolicach wykorzystujemy metodę ozonowania – specjalistycznym sprzętem z wodą i środkami chemicznymi, które działają dezynfekująco.
Ozonowanie już od dawna stosowane było w warsztatach samochodowych do odgrzybiania klimatyzacji oraz czyszczenia kabin samochodów, m.in. z nieprzyjemnych zapachów. Teraz czas na ozonowanie Twoich pomieszczeń!

dezynfekcja biur wrocław

Skuteczna walka z bakteriami, wirusami i kurzem

Takie jest właśnie ozonowanie! Otwórz szeroko szafy, rozłóż rzeczy, które lubią zbierać kurz (odzież, narzuty, zasłony, dokumenty, książki), wpuść naszą ekipę, zamknij drzwi i okna i… za parę godzin nie pozostanie ślad po szkodnikach.
Rozpylamy bardzo drobne krople, które tworzą mgłę wnikającą we wszelkie zakamarki (np. w szafach, szpary). To sprawia, że metoda jest bardzo skuteczna i świetnie sprawdzi się do dezynfekcji pomieszczeń biurowych, domowych czy w instytucjach publicznych.

Dlaczego ozon?

Ozon jest gazem biobójczym i skutecznie usuwającym bakterie, wirusy oraz grzyby. Usuwa z powietrza i materii bakterie chorobotwórcze, jak: salmonella, E. Coli, Clostridium, Cryptosporidium, wykazuje także duże zdolności unieszkodliwiania spor, cyst i wielu innych mikroorganizmów. Z powietrza znikną ponadto różne nieprzyjemne czy trujące zapachy i substancje, jak rozpuszczalników, benzyny, lakierów, farb, olejów naturalnych i syntetycznych i inne. Wystarczy stężenie 13μg/dm3 dla działania bakteriobójczego, co czyni go ok. 50 razy skuteczniejszym i 3000 razy szybszym od chloru. Ozon to nie chemia – ulega biodegradacji do czystego tlenu i nie skaża środowiska.
Już po 2-3 godzinach od zakończenia naszej dezynfekcji (odkażania pomieszczeń), można do nich wrócić i cieszyć się czystym powietrzem.

Ekologicznie i skutecznie – tak walczymy z bakteriami, wirusami, grzybami i zapachami!

Zamów usługę!

DEZYNFEKCJA BIUR, FIRM I HAL WE WROCŁAWIU I OKOLICACH